logo
23/07
22/07
2 ...

У Дрогобичі рятувальники за добу знешкодили 4 гнізда шершнів

10-07-2024 16:07133

У Дрогобичі рятувальники за добу знешкодили 4 гнізда шершнів
Фото: 2 Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України

Рятувальники у Дрогобичі за один день знешкодили чотири гнізда шершнів.

Про це 9 липня повідомили у 2 Спеціальному центрі швидкого реагування ДСНС України.

Один із викликів надійшов пізно ввечері, о 20:57 8 липня до оперативного чергового 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України надійшло звернення від місцевої жительки, про те що на даху її будинку виявлено гніздо шершнів, які через спеку почали агресивно себе проявляти і становлять загрозу для її сім’ї.

Рятувальники оперативно прибули на місце події та знешкодили гніздо. Завдяки їхнім злагодженим діям було усунуто небезпеку, а мешканці будинку змогли повернутися до звичайного життя.

Шершні несуть серйозну небезпеку для людей через можливість викликати сильні алергічні реакції, аж до анафілактичного шоку, що може бути смертельним без негайної медичної допомоги. Їхні укуси є дуже болючими, спричиняють значний набряк та запалення. Діти та домашні тварини особливо вразливі до їхніх нападів через меншу масу тіла та слабшу імунну систему.

При виявленні гнізда шершнів залишайтеся на безпечній відстані, не намагайтеся його видаляти самостійно, тримайте дітей та тварин подалі, закрийте вікна та двері, і негайно зверніться до рятувальної служби.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news