logo
21/01
20/01
17/01
16/01
13/01
08/01
06/01
2 ...

У Львові прооперували молоду жінку, яка 8 років страждала від нестерпного болю – аж до втрати свідомості

04-10-2024 13:181321

У Львові прооперували молоду жінку, яка 8 років страждала від нестерпного болю – аж до втрати свідомості
Фото: Перше медичне об\'єднання Львова

Хірурги лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова успішно прооперували молоду жінку, яка вісім років страждала від нестерпного болю – аж до втрати свідомості.

Жінка перенесла понад 40 операцій, жодна з яких не зарадила, повідомили у пресслужбі медичного об’єднання. 

Негаразди Надії почалися 10 років тому. Вона впала зі сходів, приземлилась на обидві руки і отримала два відкритих переломи. Нестерпні болі почали мучати жінку пізніше – за два роки після травми. Тоді ж перестали розгинатися і її пальці.  

“Я не знала як собі зарадити. В мене велика господарка, діти, а я нічого не можу робити, бо шаленію від болю. Біль був такий, що найважчі знеболювальні не допомагали. Були випадки, коли від болю я втрачала свідомість”, – ділиться пережитим Надія.

Вона роками шукала допомоги, перенесла понад 40 втручань на двох кистях, та все безрезультатно. Аж поки в соціальних мережах не натрапила на історію дівчинки зі складною патологією кисті, якій змогли допомогти реконструктивні хірурги Лікарні Святого Пантелеймона. До них і звернулася. 

Після ретельного обстеження пацієнтки спеціалісти встановили діагноз: синдром карпального або зап'ястного каналу. Це патологія, при якій здавлюється серединний нерв – один із трьох головних в руці. Саме це защемлення спричинило появу множинних рубців, які і викликають у Надії нестерпний біль.

”Під час операції ми звільнили тканини від рубців та відновили функцію сухожилків. Тобто в самих сухожилках за допомогою спеціальних імплантів ми створили штучні канали, які дозволяють вільно рухатися сухожилкам, і тим самим відновили функцію згинання і розгинання пальців та позбавили пацієнтку болю”, - розповів завідувач відділення хірургії лікарні Святого Пантелеймона Гнат Герич

Попереду на пацієнтку чекає ще реабілтація. А трохи згодом таке саме втручання хірурги виконають і на її лівій руці. Після повного одужання жінка, яка роками була непрацездатною, мріє знайти роботу. 

Підготувала Леся Бурбан, Leopolis.news