logo
12/08
11/08
2 ...

Самбірський суд зобов’язав депутата виплатити компенсацію за образливі пости в соцмережі

29-01-20201275

Самбірський суд зобов’язав депутата виплатити компенсацію за образливі пости в соцмережі
Фото: УНІАН

Депутат Рудківської міськради Самбірського району Михайло Міхняк має виплатити членові міськвиконкому цієї ради Ганні Городник 7500 грн як компенсацію за образливі пости в соцмережі.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Депутат Рудківської міської ради Михайло Міхняк на своїй сторінці у Facebook торік у вересні двічі вдався до образи члена міськвиконкому Ганни Городник. Він публічно закликав своїх виборців звільнити 62-річну Ганну Городник з членів міськвиконкому, назвавши її «бабусею бальзаківського віку».

«Хто за те, щоб виключити «Шурку» – Городник Ганну з виконавчого комітету! З її похилим віком та непрацездатністю? На її місце піде хтось інший, молодий, а не бабуся бальзаківського віку! Хто «за» пишіть на моє ім'я звернення з колективними підписами», – писав Міхняк на своїй сторінці у Facebook.

Ганна Городник, дізнавшись про ці дописи Михайла Міхняка, з яким ніколи не була знайома, змушена була виправдовуватися перед односельчанами, а потім тривалий час лікуватись, оскільки в неї різко погіршилося здоров’я. Вона також звернулася із заявою до поліції, після чого правоохоронці провели профілактичну бесіду з депутатом.

Конфлікт закінчився позовною заявою до Самбірського міськрайонного суду, який задовольнив вимоги Ганни Городник – відшкодувати витрати на ліки та виплатити 3000 гривень моральної компенсації..

Загалом депутат Рудківської міськради Михайло Міхняк має виплатити Ганні Городник 7500 грн як компенсацію за свої пости. З рішенням суду він погодився.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.new