logo
12/08
11/08
10/08
09/08
2 ...

Карантин на Львівщині вирішили наразі не послаблювати

29-05-20203021

Карантин на Львівщині вирішили наразі не послаблювати

Сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівщини ухвалили рішення продовжити карантин на території області до 1 червня.

Про це повідомив у Facebook голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За його словами, динаміка захворюваності на Covid-19 не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів в регіоні.

«З урахуванням санітарно-епідеміологічної ситуації, а саме: показників інцидентності, які на сьогодні складають близько 14,5 замість 12, як встановлено постановою Кабінету міністрів, обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо продовження режиму карантинних заходів. Зараз для нас першочерговим є збереження здоров`я і життів людей. Показники захворюваності і смертності цього тижня побили усі рекорди на Львівщині. З початку тижня померло 12 людей, ще понад 300 отримали позитивний результат на коронавірус. Наступне засідання заплановане на понеділок, 1 червня, з метою з’ясування ситуації щодо прийняття рішення про залишення в силі чи пом’якшення карантинних заходів», – зазначив голова ОДА.

Як повідомляли, за даними МОЗ на 29 травня 4 регіони України, у тому числі Львівщина,  не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів.

Leopolis.news