logo
17/10
13/10
12/10
11/10
10/10
08/10
2 ...

Козицький відповів Бужанському екскурсом в історію про дивізію «Галичина» (ВІДЕО)

11-06-2020 09:003211

Козицький відповів Бужанському екскурсом в історію про дивізію «Галичина» (ВІДЕО)

Голова Львівської ОДА Максим Козицький різко відповів народному депутату від «Слуги народу» Максиму Бужанському на його звернення щодо новини про дивізію «Галичина» на сайті Львівської ОДА.

Відповідне відео голова ОДА опублікував на своїй сторінці у «Facebook», а також надіслав відповідь нардепу.

«Тиждень тому народний депутат України пан Бужанський надіслав мені депутатське звернення з критикою публікації на офіційній веб-сторінці Львівської обласної адміністрації. Мовляв, новина про відзначення 77-ої річниці від дня створення Першої української дивізії «Галичина» УНА є прикладом підміни історичних фактів та легалізацією нацизму», – наголосив Максим Козицький.

За словами голова ОДА, по-перше, подібні звернення не входять до повноважень народного депутата:

«Хочу наголосити, що є неприпустимим використання народним депутатом свого депутатського мандату всупереч загальновизнаним нормам моралі, правам і свободам  людині громадянина, законним інтересам суспільства і держави, а також в особистих цілях. Принагідно інформую народного депутата України: народні обранці належать до законодавчої гілки влади, а місцеві державні адміністрації, одну з яких я очолюю, належать до системи органів виконавчої влади. Відповідно до закону місцеві державні адміністрації і їх голови при здійснені своїх повноважень підконтрольні та підзвітні президенту та Кабінету міністрів України».

Також Максим Козицький провів для нардепа невеликий екскурс в історію: «Мотивацією українських вояків при вступі до формування Першої української дивізії «Галичина» Української національної армії була не колаборація, а недопущення комунізму та більшовизму на західноукраїнські землі та боротьба за незалежну соборну Українську державу. Тут я повністю згідний із Президентом України Володимиром Зеленським, для якого усі, хто захищав незалежність України, є Героями».

Leopolis.news