logo
28/09
2 ...

Війна на Донбасі забрала життя молодого воїна з Львівщини

11-07-2020 11:146101

Війна на Донбасі забрала життя молодого воїна з Львівщини

Під час ворожого у зоні проведення ООС на Донбасі вчора, 10 липня, загинув молодий офіцер з Львівщини Тарас Матвіїв.

Про це повідомив голова Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко.

«Вчора під час обстрілу українських позицій російськими найманцями загинув захисник з Жидачівщини, молодший лейтенант Тарас Матвіїв. Молодий офіцер, в якого все життя мало бути попереду. Він захищав український народ від ворогів, щоб звуки вибухів і свист куль для нас не були знайомі. Але ворожа міна забрала його від нас. Війна триває і безжально забирає життя кращих синів України», – написав Тіщенко.

31-річний Тарас Матвіїв закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка, був блогером у низці видань, пише zaxid.net.

 

Журналіст, волонтер ГО «Народний легіон», один із координаторів «Пошукової ініціативи» – організації, що розшукує зниклих людей під час Революції Гідності. Учасник 3 сотні Самооборони Майдану. До грудня 2019 року був депутатом Жидачівської райради від Української Галицької партії.

Як повідомляє на своїй сторінці Національний музей Революції Гідності, Тарас Матвіїв був засновником «Пошукової ініціативи Майдану».

«Наша гордість. Один з найкращих синів України. Активіст, волонтер, ефективний депутат, воїн», – йдеться у повідомленні.

Також на сторінці музею пригадали слова Тараса, які закарбуються надовго: «Доки дихаю, сподіваюсь! Я довго мовчав і слухав. Доки стало нестерпно мовчати. Пишу, бо маю обов’язок. Перед совістю і людьми, яких поважаю. Останні 5 років я не знаю спокою. Зачинаючи від Майдану, транзитом через волонтерський і добровольчий рух, участь в самоврядуванні і аж до теперішньої служби в ЗСУ. Я свідомо обрав шлях постійних потрясінь і викликів відкинувши попередній спосіб життя, медійну кар‘єру і навіть давні мрії. …Я похитнувся, але не впав. Все ще в запилюжених берцях і при справі. До останнього сподіваюсь, що українці не розміняють свободу на срібняки і не побояться відповідальності за свої вчинки. Dum spiro spero, товариство!».

Вічна пам’ять», – пригадує слова військовослужбовця Ірина Моряк.

Нагадаємо, за інформацією пресцентру штабу ООС, минулої доби на Донбасі  загинув один боєць і ще троє поранено.

Leopolis.news