logo
25/09
2 ...

Гроза та шквали: у Львові до кінця доби очікується погіршення погоди

04-08-2020 15:13252

Гроза та шквали: у Львові до кінця доби очікується погіршення погоди
Фото: автор: Олег Кохан

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що в другій половині дня зі збереженням до кінця доби очікується гроза, під час грози шквали 15 — 20 м/с, град. Вночі - гроза.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Під час негоди намагайтеся не ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити. Вдома потрібно зачинити вікна та двері, вимкнути з мережі побутову техніку, зокрема радіоприймачі і телевізори. Якщо є змога — утримайтеся від виїзду за межі міста на власних автомобілях.

Під час грози потрібно уникати відкритої місцевості та води, бо вода — відмінний провідник струму. Найбезпечніше під час грози перебувати у приміщенні із громовідводом, але якщо гроза застала вас у місті - сховайтеся у магазини, під'їзд тощо. Ховаючись під деревами, не забувайте про те, що блискавка найчастіше попадає в найвищі з них — дуби, тополі, сосни. Також під час грози небезпечно розмовляти по мобільному телефону — його найкраще вимкнути», — застерігають в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Leopolis.news