logo
23/09
2 ...

Львівська ОДА та Міжнародний фонд Франка підписали меморандум про співпрацю

04-08-2020 18:24151

Львівська ОДА та Міжнародний фонд Франка підписали меморандум про співпрацю
Фото: Львівська ОДА

Сьогодні, 4 серпня, очільник Львівщини Максим Козицький та директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус підписали меморандум про співпрацю та партнерство між Львівською обласною державною адміністрацією та БО «Міжнародний фонд Івана Франка». 

Угодою передбачені спільні дії для просування постаті, творчої та наукової спадщини Івана Франка, повідомляє Львівська ОДА.

Відтак домовилися щодо сприяння з боку ЛОДА у проведені урочистої церемонії нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка у Дрогобичі, проведенні заходів щодо відзначення 165-ї річниці з дня народження Франка у 2021 році.

Сторони також порушили питання побудови повноформатної скульптурної композиції Іванові Франкові у м. Києві, створення нових туристичних маршрутів Франковими місцями (Дрогобич - Борислав - Нагуєвичі) тощо.

Принагідно Ігор Курус запросив очільника Львівщини 27 серпня, в 164-ту річницю від дня народження Каменяра, відвідати V урочисту церемонію нагородження лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка, яку проводить Фонд Франка у партнерстві з Дрогобицькою міською радою.

Довідково.

Міжнародний фонд Івана Франка є недержавною благодійною організацією, діяльність якої спрямована на поширення позитивної інформації про Україну у світі та створення позитивного іміджу України за її кордонами, підтримку розвитку україністики та суспільно-гуманітарних наук, просування та популяризацію наукової і творчої спадщини Івана Франка.

Leopolis.news