logo
19/10
2 ...

Активісти показали, як працювали «рішали» при сервісному центрі МВС у Львові

07-08-2020 16:402414

Активісти показали, як працювали «рішали» при сервісному центрі МВС у Львові
Фото: Скріншот

Електронна черга сервісного центру МВС у Львові від сьогодні має працювати у звичному режимі.

Про це йдеться на сторінці ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини» у Facebook.

Нагадаємо, як писав Leopolis.news, напередодні активісти ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини» викрили корупційні схеми при сервісному центрі МВС у Львові, де так звані «рішали» за плату у 4 тис. грн, вирішують питання електронних черг для автовласників. В оприлюдненому відео від активістів, власне й показано роботу ділків.

Відтак, представники ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини» з приводу цієї ситуації вимагали зустрічі із начальником регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександром Малашком.

«На відео видно як працювали "рішали", як пан Малашко перед камерами відхрещується щодо будь-якої участі працівників сервісного центру до штучного заповнення електронної черги. Однак, за дивним збігом обставин, після того, як інформація про «бунт у Львові» дійшла до Головного сервісного центру МВС в будівлі Львівського центру помітно поменшало людей, і сподіваємось з'явилась можливість зареєструватись в черзі!», - йдеться у повідомленні ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини».

Відтак активісти й надалі слідкуватимуть за роботою територіального сервісного центру МВС, що розташований на вулиці Данила Апостола у Львові та закликають усіх небайдужих повідомляти про факти зловживання і діяльність «рішал».

Leopolis.news