logo
27/10
26/10
25/10
2 ...

Зеленський закликав активізувати реформи, щоб Україна отримала ПДЧ для НАТО

17-09-2020 13:52342

Зеленський закликав активізувати реформи, щоб Україна отримала ПДЧ для НАТО
Фото: Львівська ОДА

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна повинна активізувати процес реформ, аби отримати запрошення та приєднатися до Плану дій щодо членства у НАТО.

Про це Володимир Зеленський заявив на відкритті військових навчань Rapid Trident – 2020 на Львівщині, повідомляє «Європейська правда»

Глава держави нагадав, що на початку цього тижня він затвердив стратегію з національної безпеки України, згідно з якою членство у НАТО є стратегічним курсом української держави.

«Максимально швидко ми маємо досягт взаємосумісності Збройних сил України з відповідними структурами держав Альянсу, а також активізувати реформи, які дозволять отримати запрошення  і приєднатися до ПДЧ, який ми повинні виконати, перш ніж стати членом НАТО», - заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський сьогодні, 17 вересня, прибув з робочою поїздкою на Львівщину, де взяв участь у відкритті міжнародних військових навчань.

Також у графіку візиту Зеленського – ознайомлення з перебігом реалізації програми «Велике будівництво» на Львівщині, зустрічі з представниками ІТ-бізнесу, ректорами вишів та ветеранами АТО/ООС.

Крім того, президент візьме участь у представленні Стратегії розвитку Львівської області до 2027 року та заходах з нагоди Дня рятівника.

Leopolis.news