logo
21/10
20/10
2 ...

На Сихові поблизу ТЦ «Іскра» впорядкують вуличну торгівлю

25-09-2020 18:31172

На Сихові поблизу ТЦ «Іскра» впорядкують вуличну торгівлю
Фото: Львівської міської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету «Про організацію тимчасових торговельних рядів для реалізації сільськогосподарської продукції на вул. Сихівській, 12−14», буде впорядковано вуличну торгівлю на вул. Сихівська.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Сьогодні виконавчий комітет дозволив ТзОВ «Замок» облаштувати тимчасові торговельні ряди для реалізації сільськогосподарської продукції на вул. Сихівській, 12−14 терміном до 1 грудня 2020 року, та встановити режим роботи тимчасових торговельних рядів на вул. Сихівській, 12−14 для реалізації сільськогосподарської продукції щоденно з 07.00 год. до 19.00 год.

ТзОВ «Замок» має забезпечити:

1. Облаштування тимчасових торговельних рядів для реалізації сільськогосподарської продукції виключно селянами.

2. Щоденне прибирання та дезінфекція робочих поверхонь і території розташування торговельних рядів після роботи торговельних рядів.

3. Здійснення торгівлі виключно з торгових поверхонь (столів).

4. Між продавцем та покупцем захисні екрани з плівки чи пластику.

5. Перебування продавців лише у захисних масках та гумових рукавичках, які необхідно замінювати кожні 2 години.

6. Встановлення смітників.

7. Дотримання санітарно-гігієнічних норм, правил торгівлі та правил пожежної безпеки.

8. Не допускати випадків виникнення стихійної торгівлі на прилеглій до торговельних рядів території.

Натомість Сихівська РА та ЛКП «Муніципальна варта» спільно з Сихівським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області мають щоденно проводити роботу щодо недопущення та ліквідації несанкціонованої торгівлі на прилеглій до торговельних рядів території.

 

«Такі конструкції торговельних рядів ми погодили з управлінням архітектури. Директор ринку зобов'язується їх виготовити до 1 грудня», — доповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР.

Як відзначив Геннадій Васьків, заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань, після облаштування торговельних рядів буде можливість хідники відремонтувати, облаштувати велодоріжку та ін.

Leopolis.news