logo
25/10
2 ...

У Львові стартував веломарафон «Львівська Сотка. Осінь»

27-09-2020 11:28245

У Львові стартував веломарафон «Львівська Сотка. Осінь»
Фото: Львівської міської ради

 У Львові розпочалась одна з наймасштабніших подій велосезону в Західній Україні - «Львівська Сотка. Осінь» від Lviv Bicycle Club. До заходу мали змогу долучитись усі охочі велосипедисти.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Попри погоду тут зібралося пів України: Київ, Львів, Одеса, Миколаїв та інші. Традиція приїхати на „Львівську Сотку“ — це як приїхати на львівську каву. Я вам дякую, що ви з нами. Дякую львів'янам, які не побоялися дощу. Всім перемоги», — сказав Андрій Садовий.

Як пояснюють організатори, «Львівська Сотка. Осінь» — це не змагання на час. Переможцем є кожен, хто фінішував, вклавшись у ліміт часу. Однак результати тих, хто фінішує першими, — це добрий мотиватор для усіх, хто прагне випробувати свої сили.

Веломарафон проходить у два етапи за наступним маршрутом:

І-етап (10.20−11.00): пл. Ринок — вул. Памви Беринди — просп. Свободи — вул. Академіка В. Гнатюка — вул. Листопадового Чину — пл. Святого Юра — вул. Митрополита Андрея — вул. Митрополита Ангеловича — вул. Героїв УПА — вул. Кульпарківська — вул. Кульпарківська (до межі міста).

ІІ-етап (13.30−21.00): Сокільники — Наварія — Пустомити — Липники — Милятичі - Вільховець — Бібрка — Стрілки — Стоки — Стрілки — Бібрка — Вільховець — Милятичі - Жирівка (фініш).

Організатор веломарафону — ЛМГО «Львівський велоклуб» (Lviv Bicycle Club) за фінансової та організаційної підтримки Львівської міської ради.

Програма заходу:

7.30−10.15 — реєстрація учасників (пл. Ринок, 1);

10.15−10.20 — урочисте відкриття;

10.20−10.55 — урочистий проїзд містом до лінії старту (пл. Ринок — вул. Кульпарківська до межі міста);

11.00−18.00 — старт другого етапу (Сокільники);

18.00 — фініш учасників у смт Жирівка.

Leopolis.news