logo
17/06
16/06
2 ...

Упродовж цього року на Львівщині нову родину знайшли 260 дітей-сиріт

05-11-2020 11:391373

Упродовж цього року на Львівщині нову родину знайшли 260 дітей-сиріт
Фото: ЛОДА

На Львівщині упродовж 2020 року 260 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові родини.  

Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир  Лис, передає пресслужба ЛОДА.

Відтак, за цей період усиновили 25 дітей, 204 дитини влаштували під опіку або піклування.

«Створено 4 прийомні сім’ї, в які на виховання та спільне проживання влаштували 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також створено 1 дитячий будинок сімейного типу в який влаштовано 2 дітей. У функціонуючі дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї влаштовано 16 дітей», - розповів Володимир Лис.

Зазначимо, що в  області функціонує 37 дитячих будинків сімейного типу та 77 прийомних сімей,  в яких виховується та проживають 397 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

23 серпня на Золочівщині відкрили новозбудований ДБСТ.  Там проживає сім’я, що у 2014 році переїхала із Ялти на Львівщину і вже виховує четверо рідних дітей, двох дітей-сиріт  та готова взяти на виховання іще чотирьох сиріт. 

Окрім того, завершуються роботи з будівництва дитячого будинку сімейного типу у Наварії на Пустомитівщині. Невдовзі там також оселиться сім'я.

Нагадаємо, діти проживатимуть і виховуватимуться у ДБСТ до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I-IV рівнів акредитації - до його закінчення.

Leopolis.news