logo
26/11
2 ...

«Моя Україна встала з коліна, вона подолає всі стіни», — діти із Львівщини вшанували Героїв Небесної Сотні

21-11-2020 17:58252

«Моя Україна встала з коліна, вона подолає всі стіни», — діти із Львівщини вшанували Героїв Небесної Сотні
Фото: ЛОДА

Сьогодні, 21 листопада, Львівщина разом з усією Україною, відзначає День Гідності та Свободи. Згадують тих, хто, у час революційних подій 2013-2014 років, продемонстрував силу духу українського суспільства. Зокрема, захід вшанування провели біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні, що знаходиться у Львові. Його відкрили торік у серпні. Це перший такий Меморіал в Україні.

В межах заходу презентували фотовиставку львівських та київських фотографів. 20 світлин відтворюють події Майдану, повідомляє пресслужба ЛОДА. На світлинах «оживають» барикади, згоріла техніка, польова кухня. Також це люди, які не побоялись і в той час стали на захист європейського руху країни, кожен у власний спосіб. Всі вони — символи Революції Гідності.

Участь у презентації фотовиставки взяли заступники голови Львівської ОДА Іван Собко та Юрій Холод.

«Для кожної людини гідність і свобода – це ті цінності, за які варто боротися від початку свого життя до його завершення. Ми – львів’яни, українці завжди були на сторожі цих понять. В часи Помаранчевої Революції, Революції Гідності, і надалі, ми завжди будемо на сторожі цих найвищих цінностей. Для нас сьогоднішнє свято — це перш за все пам'ять про тих людей, які віддали найцінніше — своє життя. Віддали заради нас з вами, заради того, щоб ми могли жити на своїй українській землі, говорити українською мовою, співати українських пісень і примножувати все наше українське. Слава Україні! Героям Слава», - зазначив Іван Собко.

Долучились до заходу і діти з естрадного відділу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Малеча розповідала віршики про Україну, а також про власне розуміння гідності та свободи.

«Гідність – це повага до самого себе. А свобода – це коли ти не боїшся щось сказати чи зробити».

«Моя Україна встала з коліна, вона подолає всі стіни. І стане країною серед країн, відродиться під час руїн», - лунало з дитячих вуст.

Окрім виступу, малеча разом з присутніми, а це представники влади, громадськості, учасники Революції Гідності, випустила у небо синьо-жовті кульки, як символ пам’яті, а також віри та надії у щасливе майбутнє держави.

Додамо, що виставка, присвячена подіям Євромайдану, експонуватиметься у Львівській ОДА.

Leopolis.news