logo
26/11
2 ...

У Львові з нагоди Дня Гідності та Свободи організували мистецьку акцію

21-11-2020 18:35180

У Львові з нагоди Дня Гідності та Свободи організували мистецьку акцію
Фото: Автор: Олег Кохан

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме в цей день сім років тому розпочалась Революція Гідності. Сьогодні у Львові на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні організували мистецьку акцію під назвою «Розмова біля вогню та барикади».

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Мистецька акція розпочалась о 14.30 год. із перегляду коротких відео про Революцію Гідності. О 15.00 год. на Меморіалі військовослужбовці 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного спільно з дітьми Героїв Небесної Сотні урочисто підняли національний стяг. Опісля відбулась спільна молитва за Героїв Небесної Сотні.

«В ці дні кожен повторює слова, знані кожному нашому серцю — Герої не вмирають. Вони продовжують жити, залишаються живими у наших молитвах, у наших вчинках, у нашому способі життя, у наших вміннях боротись і відстоювати цей світ. Якщо б кожен українець повторював кожного ранку із молитвою слова «Герої не вмирають», напевно відчував би більше обов’язку і завдання робити все, щоб гасла Майдану не були затерті байдужістю. Ми свідомі того, що Революція Гідності буде продовжуватись ще багато років у серцях кожного з нас. Ми з вами своїм вмінням мали б цінувати все те, що нам подарували Герої Небесної Сотні, маємо запалити душу кожного українця бути свідомими, відповідальними за майбутнє своєї країни. Нехай Господь дарує вічну радість в небі нашим Героям і нехай вони моляться за нас.

Це місце є місцем життя, обов’язку, певного завдання. Важливо, щоб тут побував кожен українець і подумав, як своїми вчинками змінювати світ», — сказав Владика Степан Сус.

О 15.30 год. Усі охочі та студенти запалили лампадки, зачитали вірші про Революцію Гідності, потім пролунали музичні композиції у виконанні муніципального хору «Гомін».

У заході взяли участь студенти і представники молодіжних організацій, родини Героїв Небесної Сотні, ветерани та військовослужбовці, працівники Музею Гідності, представники міської ради, духовенство та львів'яни.

Зазначимо, що мистецька акція відбувалась із дотриманням карантинних обмежень.

 Leopolis.news