logo
17/01
16/01
2 ...

Цими вихідними поліція Львівщини склала 40 протоколів через неносіння масок

24-11-2020 15:32344

Цими вихідними поліція Львівщини склала 40 протоколів через неносіння масок
Фото: pravda.com.ua

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Так упродовж минулих вихідних поліція області склала 84 протоколи через порушення карантинних обмежень за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 40 – на громадян, які не одягнули маску у громадських будівлях та транспорті.

«За порушення правил карантину передбачена адміністративна відповідальність -  накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, - накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»,- інформують у відділі комунікації поліції Львівської області.

Відтак порушники карантину заплатять від 17 до 34 тисяч гривень, посадові особи – від 34 до 170 тисяч гривень. Порушники маскового режиму - від 170 до 250 гривень.

Загалом же від початку карантину, а це з 11 березня, працівники поліції виявили 4157 фактів порушень карантину, за якими склали адмінпротоколи:
- на підприємців – 362, з них: кафе, ресторани, бари – 247. З них заклади після 22:00 год – 130;

- на громадян, які перебували в громадських місцях без масок – 1956. З них на продавців, що не користувалися засобами індивідуального захисту – 1676);

- на перевізників – 745. 

Тож поліціянти Львівщини закликають підприємців та перевізників й надалі дотримуватися карантинних обмежень, а громадян – користуватися засобами індивідуального захисту у громадських будівлях і транспорті.

Leopolis.news