logo
26/01
2 ...

Поліцейські Львівщини розповіли, скільки виявили порушень від початку «зимового локдауну»

14-01-2021 16:25235

Поліцейські Львівщини розповіли, скільки виявили порушень від початку «зимового локдауну»
Фото: ілюстративне

Від початку запровадження додаткових обмежень, 8 січня, станом на сьогодні, 14 січня, на Львівщині правоохоронці виявили 698 порушень протиепідемічних вимог.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Щодо керівників суб’єктів підприємницької діяльності та громадян складено адміністративні матеріали  за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

«Я вкотре закликаю усіх поводитись відповідально та неухильно дотримуватись карантинних обмежень, адже йдеться про наше життя та здоров’я. Поліцейські контролюють дотримання карантину - створено додаткові мобільні групи, які виявляють факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами. Ми, як завжди, зосереджені на профілактичній роботі  і якщо це не дає результату, порушників притягують до адміністративної відповідальності», - зазначив очільник поліції Львівщини полковник поліції Василь Віконський.

Нагадаємо, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 8 до 24 січня на території держави діють додаткові карантинні обмеження.

Leopolis.news