logo
26/01
2 ...

«Не варто боятись реорганізації», - Іван Собко про обласну психіатричну лікарню «Заклад»

14-01-2021 15:41230

«Не варто боятись реорганізації», - Іван Собко про обласну психіатричну лікарню «Заклад»
Фото: ЛОДА

Питання можливого перепрофілювання КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» розглянули  під час засідання постійної комісії  з питань охорони здоров’я та материнства.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко закликав профільну комісію ухвалити спільне рішення, яке позитивно відобразиться на діяльності установи та не ляже тягарем на обласний бюджет, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Об’єднати «Заклад» із Львівською обласною клінічною психіатричною лікарнею було б оптимальним варіантом. Мусимо спільно розділити цю відповідальність і вирішити питання. На мою думку, є два варіанти розвитку подій. У першому випадку комісія та власник установи дає керівнику ще трохи часу із чіткими часовими межами для врегулювання ситуації. А у другому варіантів ми винесемо питання про реорганізацію закладу на сесію обласної ради», - наголосив під час комісії  Іван Собко.

За словами заступника голови, при об’єднанні із лікарнею на Кульпарківській зі штатного розпису доведеться вилучити до 20% персоналу «Закладу». Усі інші фахівці працюватимуть надалі.

«Не треба боятись реорганізації. Ми говоримо про об’єднання, а не ліквідацію. Торік у межах субвенції на підтримку медичних закладів психіатрії надали пріоритет, але дотувати «Заклад» в обласного бюджету можливості нема. Проте якщо депутатський корпус погодиться дофінансовувати цей заклад -  то так і зробимо», - зазначив Іван Собко.

Під час засідання комісії також розглянули питання поточних витрат на діяльність Фтизіопульмонологічного центру, Перинатального центру, Західноукраїнського дитячого медичного центру та інших установ.

Leopolis.news