logo
06/03
05/03
04/03
03/03
02/03
2 ...

МОЗ домовляється про закупівлю індійської вакцини проти COVID-19

20-01-2021 17:53428

МОЗ домовляється про закупівлю індійської вакцини проти COVID-19

Міністерство охорони здоров'я проводить переговори про закупівлю вакцин від COVID-19 з індійським виробником Serum Institute.

 

Про це інформує «Українська правда» із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

 «На умовах певної конфіденційності скажу, що паралельно проводяться переговори з індійським виробником – компанією Serum Institute, який може виробляти американську вакцину «Нововакс» і має можливість виробляти вакцину компанії «АстраЗенека» на даний момент», – розповів заступник міністра охорони здоров'я Іващенко у ході засідання парламентського комітету здоров'я нації.

При цьому він не уточнив, чи йде мова про закупівлю вакцини, розробленої безпосередньо Serum Institute, або про вакцину інших компаній, вироблених індійською компанією.

Як відомо, компанія AstraZeneca з 11 грудня заявила, що починає клінічні випробування комбінації власної вакцини від коронавірусу з російським препаратом «Супутник V».

Україна закупила вакцину від коронавірусу CoronaVac в найбільшого китайського виробника вакцини Sinovac Biotech.

У найближчі місяці Україна планує отримати близько 10 мільйонів доз вакцини від ковіду – 1,9 мільйона від китайського виробника Sinovac Biotech і 8 мільйонів від COVAX. За кращим сценарієм – COVAX виділить для України не 8, а 16 мільйонів доз, але гарантій цього поки що немає. 

Leopolis.news