logo
15/05
14/05
13/05
12/05
11/05
2 ...

У Львові судитимуть псевдопастора-педофіла

19-02-2021 17:28398

У Львові судитимуть псевдопастора-педофіла

Сьогодні правоохоронці передали на розгляд суду обвинувальний акт щодо 46-річного львів’янина, підозрюваного у розбещенні та зґвалтуванні дівчат.

 

Про це повідомляє поліція Львівської області. 

Як встановили правоохоронці, зловмисник - керівник одного з офіційно не зареєстрованих молодіжних таборів, причетний до 11 злочинів, скоєних щодо дівчат віком від 11 до 14 років. За вчинене йому загрожує покарання до п’ятнадцяти років позбавлення волі. 

Як повідомлялось раніше, зловмисника викрили слідчі відділу розслідувань злочинів, скоєних проти життя і здоров’я особи слідчого управління спільно із співробітниками Управління боротьби із злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, поліції Львівщини за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури. 

Поліцейські встановили особи жертв зловмисника – на час скоєння злочинів вони були малолітніми дівчатами. Перші факти розбещення та зґвалтування датуються 2005 роком. 

За даними прокуратури Львівcької області, встановлено, що чоловік, прикриваючись діяльністю дитячого духовно-просвітницького товариства (пов’язаною, зокрема, з організацією дозвілля дітей) і користуючись абсолютною довірою, як дітей, так і їхніх батьків, систематично вчиняв щодо малолітніх і неповнолітніх дівчат розпусні дії сексуального характеру та вступав із ними у статеві зносини. 

Упродовж тривалого часу обвинуваченому вдавалося приховувати від оточуючих свої протиправні дії, аж доки одна із його жертв у 2019 році, уже досягнувши повноліття, зважилась повідомити про пережите правоохоронцям. 

У процесі розслідування встановили ще 5 потерпілих, загалом виявлено 147 епізодів злочинної діяльності. 

Наразі чоловік перебуває під вартою.  

Зловмиснику було повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст.156 (Розбещення неповнолітніх), ч.4 ст.152 (Зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди) та ч.1 ст.155 (Статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку) Кримінального кодексу України.  

За вчинене обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років. 

Leopolis.news