logo
01/03
28/02
27/02
26/02
25/02
2 ...

Степанов каже, що домовився про 15 млн доз вакцини NovaVax

22-02-2021 11:07314

Степанов каже, що домовився про 15 млн доз вакцини NovaVax

Україна домовилася про отримання 15 млн доз американської вакцини від коронавірусу NovaVax.

 

 

 

Про це у «Facebook» написав міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, який в Індії відвідав найбільший завод з виробництва вакцин Serum Institute.

«Успішно завершили переговори про збільшення постачання в Україну американської вакцини NovaVax. Нам підтвердили можливість постачання додаткових 5 мільйонів доз вакцин від цього виробника. Затвердимо домовленість підписанням договору.

Загальний обсяг вакцин NovaVax, який ми очікуємо в Україні, на сьогодні складає 15 млн», – написав він.

Очікується, що поставки почнуться з липня.

NovaVax – американська компанія, яка виробляє вакцини проти COVID-19 за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія).

МОЗ повідомляє, що перша партія вакцин AstraZeneca (CoviShield) уже в дорозі до України, Максим Степанов особисто проконтролював відвантаження перших 500 тис доз із заводу-виробника в індійському місті Пуне.

Україна також уклала контракт на поставку вакцини китайського виробника - Sinovac Biotech. Йдеться про 1,9 млн доз, з можливістю, як стверджують у МОЗ, відмовитися від угоди і повернути сплачені за неї державні гроші (а це трохи менше мільярда гривень) у разі непідтвердження її достатньої ефективності.

Leopolis.news