logo
15/04
14/04
2 ...

Кредобанк приєднався до держпрограми доступних іпотечних кредитів

26-02-2021 16:47313

Кредобанк приєднався до держпрограми доступних іпотечних кредитів

Кредобанк одним із найперших банків України підписав договір на реалізацію Державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%». Договір було підписано 26 лютого у Міністерстві фінансів України

Про це інформує пресслужба банку.

Державна програма здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%» реалізується Фондом розвитку підприємництва. Кредобанк є одним із банків, відібраних Фондом для надання кредитів за програмою. Особливістю програми є те, що для позичальника діє фіксована ставка у 7% річних на весь строк кредитування, а питання компенсації частини відсотків вирішується між Фондом і банком. 

Основними умовами отримання доступного іпотечного кредиту під 7% річних є: 

-        вартість житла - до 2,5 мільйонів гривень;   

-        строк іпотечного кредиту - не більше 20 років;

-        розмір першого (початкового) внеску - не менше ніж 15 % вартості предмета іпотеки;

-        сума іпотечного кредиту - до 2 мільйонів гривень.

 

«Кредобанк надає доступні кредити на придбання житло для українців за ставкою від 8% річних на перший рік кредитування з липня 2020 року. За цей час банк видав 995 іпотечних кредитів на загальну суму понад 1 мільярд гривень, а загальний іпотечний кредитний портфель фізичних осіб банку перевищив 2 мільярди гривень. Участь у програмі «Доступна іпотека під 7%» дозволить банкові ще знизити вартість кредитування та допомогти ще більшій кількості українців здійснити мрію про власне житло», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

З липня 2020 року іпотечний кредит за фіксованою ставкою 10% річних на перший рік кредитування в Кредобанку можна отримати на придбання житла на вторинному ринку за умови участі власними коштами від 40% вартості об’єкта кредитування. Якщо позичальник отримує заробітну плату або чистий підприємницький дохід на рахунок у Кредобанку, фіксована ставка складе 8% річних на перший рік кредитування. У разі участі власними коштами від 20% до 39% відсоткова ставка на перший рік кредитування складе від 9% річних для клієнтів, що отримують дохід на рахунки в банку, та 11% річних для інших позичальників. Додаткові комісії за видачу кредиту – відсутні.

При купівлі нерухомості на первинному ринку фіксована відсоткова ставка для позичальників, що отримують заробітну плату або чистий підприємницький дохід на рахунок в Кредобанку, на перший рік кредиту складе від 9% річних при участі власними коштами від 40% та від 10% річних при участі власними коштами від 20% до 39% вартості об’єкта, що купується. Для інших позичальників ставка на перший рік складе відповідно 11% та 12% річних. Після перших трьох років кредитування за іпотечним кредитом діє змінна відсоткова ставка, що розраховується з маржею банку на базі UIRD3M – індикативної ставки Українського індексу ставок за 3-місячними депозитами фізичних осіб, яка публікується щоденно на офіційному сайті Національного банку України. Термін кредитування – до 20 років.

У грудні 2020 року Кредобанк отримав нагороду в номінації «Доступний кредит» VIII Всеукраїнської будівельної премії «Ibuild-2020», яку заснувала та щорічно проводить Конфедерація будівельників України.

Leopolis.news