logo
14/04
12/04
11/04
08/04
07/04
05/04
04/04
02/04
31/03
2 ...

Стартувала Перша регіональна спартакіада серед команд ОТГ Львівщини

28-02-2021 11:58323

Стартувала Перша регіональна спартакіада серед команд ОТГ Львівщини

Сьогодні на спортивній базі Самбірського технікуму економіки та інформатики урочисто стартувала Перша регіональна спартакіада Львівщини серед любителів спорту  територіальних громад.

 

Її започаткували дев’ятнадцять команд, які представляли ОТГ Самбора і Самбірщини, а також колишніх Старосамбірського, Турківського, Сколівського, Дрогобицького і Мостиського районів. Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Учасників спартакіади вітали заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, голова Самбірської РДА Іван Ільчишин, мер Самбора Юрій Гамар, заступник начальника управління фізичної культури і спорту ОДА Андрій Тур та інші.

Зародилась регіональна спартакіада в Самборі завдяки ініціативі голови Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» Лілії Білінської та за підтримки Руслана Хомина - головного колосівця Самбірщини і давнього надійного партнера агрохолдингу МХП.

Нагадаємо, що в програмі змагань вісім виді спорту: волейбол, міні футбол, шахи, шашки, настільний теніс, перетягування канату, рукоборство і вижимання гирі.  Для переможців, а також для команд-призерів, які будуть визначені в кінці сьогоднішнього дня, встановлені спеціальні нагороди, а від надійного партнера агрохолдинга МХП, який проводить свою діяльність і на Самбірщині, – грошові сертифікати.

За словами заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка, влада приділяла і приділяє значну увагу розвитку спорту в населених пунктах. На завершенні будівництво ще трьох міні стадіонів, а в Самборі, зокрема, завершується масштабний проект по реконструкції стадіону імені Лева Броварського.

«Бажаю вам завзяття і перемог, – наголосив Юрій Бучко. – А головне – морального і фізичного задоволення від змагання, спілкування. Адже сьогодні так чисельно прибули любителі спорту. Впевнений, що започаткована в Самборі добра справа матиме продовження і розвиток в майбутньому. Адміністративна реформа вносить свої виклики, а водночас дарує нові можливості. Тож ними слід уміло скористатись для загальної справи».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news