Ринок «Шувар» будуватиме новий регіональний аграрний центр

https://leopolis.news/post/39277/rynok-shuvar-buduvatyme-novyy-regionalnyy-agrarnyy-centr

17/03/2021

 

Грандіозне будівництво заплановане на трьох земельних ділянках: площею 2.3103 га – на якій розміщений діючий нижній «Шувар», площею 3.5665 га – ділянці, що розміщена поруч вглиб ринку. Обидві земельні ділянки призначені для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури для розміщення і обслуговування гуртового продтоварного ринку та ділянці, Третя ділянка площею 2.0409 га має цільове призначення - розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства для забезпечення проїзду транспортних засобів до території ринку. Функціональне призначення земельних ділянок – зона Г-6 – торговельні зони, відповідно до рішення виконавчого комітету від 06.09.2019року № 848 «Про затвердження детального плану території у районі вул. Хуторівки».

Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах – не вище 26,60 м

Будівництво передбачає нову будівлю регіонального аграрного центру з торговими, спортивно-відпочинковими приміщеннями, даховою котельнею та центром управління інженерними мережами. Ще у серпні 2019 року Ринок «Шувар» оголосив архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію другої черги Регіонального Аграрного Центру загальною площею 26 тис.м.кв. Свої пропозиції надали три архітектурні майстерні: MarekArciszewski, MAManagement (м.Варшава, Польща), ПП «Проектне бюро «Артік» (м.Львів) і ТОВ «А-ІІІ» Дмитро Антонюк (м.Київ). Захист конкурсних пропозицій мав відбутися у вересні 2019 року, а будівництво планували розпочати у 2020 році.

Концепція аграрного центру передбачає:

Мінус перший (цокольний) поверх – торговий павільйон живих квітів , штучних квіті та додатків .

Перший (нульовий) поверх :

  • галерея - роздрібна торгівля із зонами відпочинку із торгівлею крафтовими продуктами: м’ясопродуктами, сирами та молокопродуктами, кондитерськими виробами, овочами і фруктами, морепродуктами, алкоголем та іншими товарами.
  • павільйон м’ясних виробів – аналогічний існуючому ковбасному павільйону .
  • павільйон охолодженого м’яса - із влаштуванням зон загального розрубу півтуш (обвалочні цехи), холодильних та морозильних камер зберігання.
  • павільйон молокопродуктів та сиру – окремий павільйон молокопродуктів та сиру подібно до існуючих торгових точок.

Другий (перший) поверх – наступні спеціалізації:

  • Фуд – хол із розміщенням 5 – 10 ресторанів різноманітних кухонь та єдиним фуд-залом.
  • Продуктівня – виробничий хаб у якому будуть сконцентровані виробники м’ясних, молочних, овочевих та інших продуктів.

Нагадаємо, що співвласником групи компаній «Шувар», серед яких головний актив - гуртовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», з загальною площею професійних комерційних площ 43 тис. м кв. є депутат Львівської міської ради 5-7 скликань Федишин Роман Степанович.

Марічка МУХА, для Leopolis.news