logo
14/04
13/04
12/04
11/04
2 ...

Нового керівника Галицької митниці призначили з порушенням процедури – Мінфін вимагає пояснень

31-03-2021 18:522864

Нового керівника Галицької митниці призначили з порушенням процедури – Мінфін вимагає пояснень

Начальника Галицької митниці Андрія Колобродова призначили з порушенням процедури.

 

Про це стало відомо з проєкту листа Міністерства фінансів України до голови Держслужби України Павла Рябікіна, який є у розпорядженні Leopolis.news.

Як зазначається, до Міністерства фінансів надійшов лист від Державної митної служби України від 24 березня 2021 року № 08-1/12-02/5.1/3289 щодо погодження покладання виконання обов’язків за посадою начальника Галицької митниці Держмитслужби на Колобродова Андрія Володимировича – заступника директора спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби.

У документі зазначено, що сьогодні документи на погодження знаходяться в Міністерстві фінансів на розгляді. Проте, 29 березня ц.р. було видано наказ Держмитслужби № 303-0, яким порушено Положення про Державну митну службу, затверджене Кабінетом Міністрів України, і без погодження Мінфіну покладено виконання обов’язків за посадою начальника Галицької митниці Держмитслужби на Колобродова Андрія Володимировича з 30 березня по 29 червня 2021 року.

У зв’язку із зазначеним вище Міністерство фінансів просить Держмитслужбу надати письмові пояснення щодо порушення процедури призначення керівників Держмитслужби.

Відомо, що 10 березня 2021 року Держмитслужба скерувала лист до Міністерства фінансів України з проханням погодити виконувачем обов’язки начальника новоствореної Львівської філії Держмитслужби Острікова Володимира Олеговича, який раніше був звільнений з Львівської митниці ДФС за здійснення дисциплінарного проступку і порушення ЗУ «Про державну службу».

Марічка МУХА, Leopolis.news