logo
09/05
06/05
05/05
02/05
30/04
29/04
27/04
2 ...

Український фільм «Пульс» представлять на кінофестивалях у Ніцці і Річмонді

02-04-2021 09:19457

Український фільм «Пульс» представлять на кінофестивалях у Ніцці і Річмонді
Фото: Film.ua

Український фільм «Пульс» представлять на кінофестивалях у французькій Ніцці і американському Річмонді.

Про це повідомляє ІА «Центр новин» з посиланням на прес-службу Film.ua.

Nice International Film Festival (NIFF) буде проходити з 31 травня до 4 червня в місті Ніцца (Франція). Фестиваль номінував «Пульс» відразу на шість номінацій: кращий фільм, кращий художній фільм на іноземній мові, кращий режисер художнього фільму іноземною мовою (Сергій Чеботаренко), кращий актор фільму іноземною мовою (Станіслав Боклан), краща актриса фільму іноземною мовою (Наталя Бабенко) і приз журі.

Наступним фестивальним майданчиком картини «Пульс» стане Richmond International Film Festival (RIFF). Подія буде проходити з 14 до 19 вересня 2021 в американському місті Річмонд, штат Вірджинія.

«Шансів на перемогу в драми чимало, адже вона з’явилася відразу в декількох номінаціях кінозаходів», вважають експерти.

У січні стрічка перемогла на Flathead Lake International Cinemafest (США, Полсон), отримавши дві головні нагороди фестивалю – кращий фільм і кращий режисер.

Стрічка розповідає про спортсменку Оксану Ботурчук. Легкоатлетка мала всі шанси побудувати успішну спортивну кар’єру, однак страшна аварія ледь не позбавила її життя. Дівчина майже втрачає зір, що ставить хрест на її планах виступити на Олімпійських іграх. Але якщо інші б здалися, то Оксана продовжує наполегливо тренуватися, щоб виграти Паралімпіаду.

Leopolis.news