logo
06/05
05/05
04/05
02/05
01/05
29/04
28/04
2 ...

18-річна львів‘янка стала володаркою Кубка України з сучасного п‘ятиборства

05-04-2021 13:46361

18-річна львів‘янка стала володаркою Кубка України з сучасного п‘ятиборства
Фото: ЛОДА

У Харкові у перші дні квітня відбулися національні змагання з сучасного п‘ятиборства. Тут визначили володарів Кубку України та Відкритого командного чемпіонату України серед юніорів. 

Участь у змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА взяла й збірна команда нашої області, повідомляє пресслужба ЛОДА.

Найкращий результат на змаганнях показала 18-річна вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності Ольга Клуннікова. Вона стала володаркою Кубку серед жінок та переможницею юніорського чемпіонату. Спортсменку тренує Адам Прибило. Ольга Клуннікова у спорті з 3-х років. Спочатку займалась плаванням, а в 13 років вирішила змінити вид спорту. Обрала сучасне п’ятиборство, бо тут поєднуються навички з різних дисциплін.

Бронзову нагороду серед юніорів у командному заліку вибороли спортсмени Львівщини Юрій Ковальчук, Валентин Ільків та Андрій Зубач.  У десятку найкращих серед жінок потрапила ще одна представниця Львівщини Олександра Горлова.

Нагадаємо, сучасне п‘ятиборство – вид спорту, що включає в себе змагання одразу з кількох дисциплін: стрільби, фехтування, кінного спорту, бігу та плавання.

Leopolis.news