logo
16/05
15/05
14/05
13/05
11/05
10/05
2 ...

ЛНУ ім. І. Франка розпочав співпрацю з ІТ-компанією «YouControl»

08-04-2021 15:18379

ЛНУ ім. І. Франка розпочав співпрацю з ІТ-компанією «YouControl»

Нещодавно підписано Меморандум про взаємодію і співпрацю Львівського національного університету імені Івана Франка та ІТ-компанії «YouControl».

Про це повідомляє пресцентр університету.

«YouControl» – ІТ-компанія, яка розробляє сервіси на основі відкритих даних, а також однойменна аналітична онлайн-система для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів.

Аналітична онлайн-система «YouControl» надає інформацію про фізичні і юридичні особи в Україні на основі відкритих даних. Реалізована в системі унікальна технологія дає змогу оперативно отримати актуальну інформацію про компанію або фізичних осіб підприємців з численних джерел, включаючи державні реєстри та міжнародні дані. Система відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Інформаційно-аналітична платформа буде корисною у процесі підготовки економістів та інших фахівців, які працюють з даними у сферах бізнесу, правового консалтингу, соціальній сфері, публічному управлінні тощо.

Умовами Меморандуму передбачено, що студенти, аспіранти, викладачі та інші працівники Львівського університету можуть безкоштовно отримати повний доступ до бази даних «YouControl» і вирішувати такі завдання:

– проводити моніторинг офіційних відомостей контрагентів на основі відкритих даних;

– готувати висновки з питань корпоративної економічної та інформаційної безпеки;

  • здійснювати бізнес-аналітику, комплаєнс, конкурентну розвідку;

Студенти, аспіранти і викладачі Університету можуть отримати доступ до повної бази даних онлайн-системи «YouControl» для навчальних і наукових цілей.

Leopolis.news