logo
16/05
15/05
14/05
13/05
11/05
10/05
2 ...

Вісім факультетів ЛНУ ім. І. Франка увійшли до ТОП-100 найкращих факультетів України

12-04-2021 14:57353

Вісім факультетів ЛНУ ім. І. Франка увійшли до ТОП-100 найкращих факультетів України

Вісім факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка увійшли до сотні найкращих факультетів України.

 

Рейтинг, відповідно до освітніх напрямів, опубліковано у квітневому номері журналу Forbes,інформує пресцентр університету.

Загальну оцінку в рейтингу формують чотири елементи – середній бал зовнішнього незалежного оцінювання, рейтинг закладу вищої освіти, інфраструктура, експертна оцінка факультету. Зазначимо, що Львівський університет представлено у шести напрямах.

Так, юридичний факультет Львівського університету увійшов у трійку найкращих у напрямі «Право».

У рубриці «Економіка» Університет здобув подвійний успіх – економічний факультет Університету посідає четверту сходинку рейтингу, а факультет управління фінансами та бізнесу – шосту.

Напрям «Гуманітарні науки» у рейтингу також представляють відразу два наші факультети – факультет іноземних мов (п’ята сходинка) та філософський факультет (восьме місце).

У ТОП-10 напряму «Точні науки» потрапив механіко-математичний факультет Львівського університету, зайнявши відповідно шосте місце.

Напрям «Соціальні науки» представлений факультетом міжнародних відносин, який у відповідному рейтингу займає сьоме місце.

Водночас факультет прикладної математики та інформатики увійшов у ТОП-10 за напрямом «Комп’ютерні науки та ІТ» (восьме місце).

Leopolis.news