logo
09/05
08/05
2 ...

Львівщина долучиться до проєкту «Озеленення планети»

14-04-2021 19:50263

Львівщина долучиться до проєкту «Озеленення планети»
Фото: drohobych-rada.gov.ua

У рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» 17 квітня планується висадка 1 млн дерев за 24 години у всіх куточках світу. 

 

 

Про це Leopolis.news повідомили в громадській організації «Добро.Дій».

Львівщина також долучається до Всесвітнього екологічного проєкту «Озеленення планети». На території Львова та Львівської області головними локаціями висадки стануть центр міста, колія вздовж Сихівського трамваю, вул. Богданівська, лікарня швидкої медичної допомоги, Личаківський, Франківський та Шевченківські райони. А також 17 локацій у лісництвах по Львівській області. 

Ініціаторами проєкту «Озеленення планети» є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine, засновником якого є Сергій Гайдачук та Business Woman Club, президентом якого є Аня Крисюк. На Львівщині координатором акції є громадська організація «Добро.Дій» спільно з небайдужими громадськими активістами та волонтерами міста. 

«Нашою глобальною місією за наступні три роки, спільно зі 100 країнами світу та кожним куточком України висадити понад 100 млн дерев по цілій планеті. А головне це змінити екосвідомість українців, запобігти незаконній вирубці лісів, навчити як молодь, так і старших людей сортувати сміття, бути обізнаними та свідомими. Тому, що наша планета нині переживає нелегкі часи, це і пожежі, і зміна клімату, надмірна кількість опадів і зокрема зменшення дерев у лісах. Тож у наших силах поширення екологічної обізнаності серед усіх верств населення. Усе в природі – це коловорот взаємної співпраці», - зазначив Ігор Дулин - голова громадської організації «Добро.Дій».

Leopolis.news