logo
09/05
08/05
2 ...

Уряд змінив Технічний регламент безпечності дитячих іграшок: будуть відповідати європейським вимогам

14-04-2021 17:03256

Уряд змінив Технічний регламент безпечності дитячих іграшок: будуть відповідати європейським вимогам
Фото: ілюстративне

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Технічного регламенту безпечності іграшок», якою знизив граничні межі хрому та алюмінію у складі іграшок та у матеріалах з яких зроблено іграшки, а також обмежив граничні значення формальдегіду в іграшках.

Про це повідомляє ДП «Львівстандартметрологія».

Що споживачам очікувати від внесених змін до Технічного регламенту безпечності іграшок:
- підвищення рівня захисту споживачів, дітей від небезпечної продукції, зокрема, іграшок, які можуть становити загрозу їх життю та здоров'ю;
- задоволення інтересів виробників, імпортерів та розповсюджувачів іграшок;
 
- краще розуміння бізнесу відповідних норм і практик ЄС і, як результат – підвищення можливості захисту своїх економічних інтересів на ринку України та ЄС;
- покращення доступу українських виробників на міжнародні ринки і стимулювання експорту;
 
- отримання вітчизняними виробниками, що виготовляють безпечні іграшки, переваг за рахунок підвищення їх конкурентоздатності.

ДП «Львівстандартметрологія», як орган з оцінки відповідності, виконує роботи з сертифікації та оцінки відповідності іграшок вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок.  

Для отримання сертифікатів відповідності, сертифікатів експертизи типу на відповідність вимогам ТР (технічного регламенту), а також за додатковою інформацією просимо звертатись: м. Львів, вул. Князя Романа, 38, тел. 261-61-83, 261-40-44.

Leopolis.news