logo
09/05
08/05
2 ...

У Миколаєві пройшла акція «Посади дерево миру»

14-04-2021 19:08246

У Миколаєві пройшла акція «Посади дерево миру»
Фото: ЛОДА

Сьогодні, 14 квітня, в рамках весняного етапу Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України продовжили висадження алеї магнолій у парку ім. Т.Г. Шевченка м. Миколаїв Львівської області.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

До заходу долучилися представники «ПрАТ Миколаївцемент», групи Компаній CRH, органів місцевого самоврядування, Басейнового управління водних ресурсів Західного Бугу та Сяну і Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Організатори переконані, що цей традиційний захід, адже вперше дерева висаджені ще у 2017 році, є доречним естетичним елементом дизайну та озеленення центральної частини міста, а також чудовою додатковою новизною для місцевих мешканців та свідомим прикладом наслідування екоініціативи.

Руслан Гречаник, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, під час події зазначив, що висаджування дерев – це один з найпростіших способів боротьби з кліматичними змінами та закликав активних, свідомих і прогресивних представників бізнесу долучатися до реалізації соціально відповідальних проєктів у напрямку збереження довкілля.

Leopolis.news