logo
07/05
29/04
23/04
18/04
16/04
15/04
14/04
13/04
06/04
17/03
10/03
04/03
02/02
2 ...

Маркіян Лопачак: Львів у найближчі роки має шанс збудувати Центр матері та дитини

14-04-2021 20:18376

Маркіян Лопачак: Львів у найближчі роки має шанс збудувати Центр матері та дитини
Фото: Гал-інфо

Львів отримав неперевершену пропозицію. В найближчі 2 роки є шанс збудувати новий, суперсучасний медичний заклад — Центр матері та дитини.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Інвестором хоче стати успішний в Україні та США підприємець, українець за походженням.

«Сьогодні спілкувалися з директорами Лікарні швидкої медичної допомоги — Олегом Самчуком і Мар‘яною Свірчук, які розповіли, що цей центр буде єдиною та унікальною установою в Західній Україні. Надаватиме високоспеціалізовану медичну допомогу дітям з вродженими вадами, дітям, народженим раніше терміну, та матерям з екстрагенітальними патологіями. Матиме сучасне пологове відділення, неонатологію, малюкову кардіохірургію та антинатальну хірургію.

Це забезпечить збереження «теплового ланцюга», коли відразу після народження дитини фахівці зможуть прооперувати малюка. Простими словами — замкнений цикл медичних послуг в одній будівлі. І як наслідок — зниження рівня смертності серед дітей з вродженими патологіями. Львівська дитяча лікарня, на жаль, не надає таких медичних послуг. А новий центр у співпраці з нею зможе відкрити просто таки фантастичні можливості в розвитку медицини Львова.

Єдине, що треба від міської ради — згода на це будівництво поряд з Лікарнею швидкої медичної допомоги. Відповідну ухвалу депутатський корпус розгляне на сесії вже 22 квітня. Сподіваюся на одноголосну підтримку. Мало кому і коли така можливість трапляється. Мусимо реалізувати. Згодом розповімо про проект детальніше», – пише Лопачак.

Leopolis.news