logo
16/05
15/05
2 ...

Відділи прикордонного інспекційного контролю шукають 20 спеціалістів

15-04-2021 09:54787

Відділи прикордонного інспекційного контролю шукають 20 спеціалістів
Фото: ілюстративне

Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні оголосило конкурс на вакантні посади головних спеціалістів.

Вакантними є посади 13 головних спеціалістів у відділі прикордонного інспекційного контролю «Мостиська», 6 головних спеціалістів у відділі прикордонного інспекційного контролю «Луцьк» та одного головного спеціаліста у відділі прикордонного інспекційного контролю «Самбір».

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра в галузі ветеринарної медицини, вільне володіння державною мовою, досвід роботи не вимагається.

Посадовий оклад головного спеціаліста – 5500,00 гривень. Також передбачені надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Головними завданнями спеціалістів відділів прикордонного інспекційного контролю є здійснення державного контролю на державному кордоні України за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України, в тому числі здійснення документальних перевірок, перевірок відповідності, фізичних перевірок, застосування періодичності перевірок, установлені законом.

Також до їх повноважень входить здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за дотриманням вимог законодавства під час здійснення перевезень об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, в тому числі здійснення стандартного, розширеного, вибіркового ветеринарно-санітарного контролю; здійснення застосування ветеринарно-санітарних заходів для охорони території України від занесення збудників хвороб тварин з території інших країн або з карантинних зон та інше.

Детальний опис вакансій (умови конкурсу), кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки та умови подачі документів  на Порталі вакансій Нової державної служби України. Вакансії. Нова державна служба України - (career.gov.ua) Кінцевий термін подачі документів 19 квітня 2021 року.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news