logo
07/05
06/05
05/05
04/05
03/05
2 ...

Львівська студентка – серед призерів всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

15-04-2021 19:08349

Львівська студентка – серед призерів всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
Фото: ЛОДА

У Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі впродовж трьох днів тривав завершальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар».

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Львівщину на загальнодержавному рівні представляла переможниця обласного відбору, учениця Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну Ірина Ферцович.

«Призове місце посісти надзвичайно приємно. Такі конкурси для мене  - це колосальний досвід. Дуже тішить, що матиму за перемогу ще й президентську стипендію», - розповіла Ірина Ферцович.

Вихованка Міжрегіонального центру здобула трете місце, змагаючись із переможницями обласних конкурсів 24 областей України.

«Пишаюсь своєю ученицею та її майстерністю. Горда також, що  нам випало представляти нашу прекрасну Львівщину на Всеукраїнському конкурсі. Вкотре переконалась, що Львів є на хвилі трендів, на вершині сучасності та європейскості. Одне із призових місце – яскраве тому підтвердження», - зазначила майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну Тетяна Кшик.

Майстер та учениця мають намір продовжувати брати участь у подібних конкурсах та працювати над постійним підвищенням майстерності.

«Кожен успіх наших учнів додає маленьку цеглинку у будівництво сильної, спроможної та перспективної сфери професійно-технічної освіти. Наші діти найкращі, і ми повсякчас це доводимо. Через кілька років вони будуватимуть міцну основу економіки держави, тому сьогодні ми спільно маємо їм у цьому посприяти», - акцентував начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Львівської ОДА Іван Пикус.

Сьогодні, окрім того, відбувся конкурс фахової майстерності з професії «Штукатур». Переможець також представлятиме Львівщину у фінальному етапі, що відбудеться 21-23 квітня 2021 року на базі Державного закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» в режимі онлайн.

Leopolis.news