logo
09/05
08/05
2 ...

Представники ДПСУ взяли участь у засіданні Керівної ради програми ОБСЄ

15-04-2021 19:36256

Представники ДПСУ взяли участь у засіданні Керівної ради програми ОБСЄ
Фото: ДПСУ

«Підтримка зміцнення потенціалу державних органів влади України у запобіганні та протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин в усіх його проявах» – програма ОБСЄ, до якої долучилася і Держприкордонслужба.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Понад 80 представників України, спільноти донорів та міжнародних партнерських організацій зустрілися вчора, 14 квітня, задля обговорення співпраці і програмних зусиль в розробці та впровадженні стратегічних підходів до протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин (ЗБВР), а також здійснення практичних заходів у цьому напрямі зустрілися в режимі онлайн засідання.

Державну прикордонну службу на онлайн майданчику представляв Директор Департаменту організації роботи, планування та контролю Адміністрації Держприкордонслужби Андрій Віхтюк. У своєму зверненні до учасників зустрічі він наголосив: «Ми розуміємо, що обстановка на державному кордоні є своєрідним індикатором прикордонної безпеки. Боротьба з контрабандою зброї та засобів терору є одним з пріоритетних завдань Служби. Сьогодні ми маємо єдине бачення з європейськими колегами щодо протидії цим викликам».

У рамках реалізації проєкту прикордонне відомство виконало ряд заходів. Зокрема здійснено державну реєстрацію проєкту міжнародної технічної допомоги, створено експертну робочу групу, проведено 5 базових та 1 спеціалізований тренінг із персоналом відомства. Окрім того прикордонники погодили технічні специфікації для закупівлі кінологічного майна, технічних засобів прикордонного контролю, комп’ютерного обладнання та обладнання для здійснення кримінального аналізу.

Цього року заплановано облаштування 3 навчальних класів на базі Національної академії Держприкордонслужби ім. Богдана Хмельницького, Головного центру підготовки особового складу та Кінологічного навчального центру. Також прикордонники візьмуть участь у проведенні національного та регіонального круглих столів з визначення технічних питань у сфері боротьби з незаконним обігом ЗБВР в Україні. Окрім того заплановано проведення 2 спеціалізованих тренінгів та тренінгового модуля для тренерів отримання майна за проєктом міжнародний візит з обміну досвідом у сфері кінології.

Leopolis.news