logo
09/05
08/05
07/05
06/05
05/05
03/05
2 ...

У Мін’юсті розповіли, як подати скаргу до колегії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

16-04-2021 09:44323

У Мін’юсті розповіли, як подати скаргу до колегії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Фото: dpss-ks.gov.ua

При Західному міжрегіональному управління Міністерства юстиції (м. Львів) функціонує Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Про це повідомляє пресслужба Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Так, подати скаргу можна особисто або через уповноважену особу засобами поштового зв’язку на адресу: пл. Шашкевича, буд. 1, м. Львів, 79000 чи на електронну скриньку: info@lv.minjust.gov.ua.

Подати скаргу може - фізична чи юридична особа, яка вважає, що її права порушено.

Пам’ятайте, що скарга на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав подається у письмовій формі та має містити:

1) повне найменування (ім'я) скаржника, його місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місце знаходження (для юридичних осіб), а також найменування (ім'я) представника скаржника, якщо скарга подається представником;

2) реквізити рішення державного реєстратора, яке оскаржується;

3) зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності та норми законодавства, які порушено, на думку скаржника;

4) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;

5) відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення державного реєстратора та/або внесення відомостей до Державного реєстру прав;

6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складання скарги;

7)до скарги додаються засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують факт порушення прав скаржника.

Звертаємо увагу, що Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України (м. Львів) розглядає скаргу у сфері державної реєстрації не пізніше наступного робочого дня з дня її реєстрації на предмет встановлення підстав для відмови в її задоволенні, а саме:

Оформлення скарги без дотримання вимог, визначених законом;

Наявність інформації про судове рішення про відмову позивача від позову з такого самого предмета спору, про визнання відповідачем позову або затвердження мирової угоди сторін;

Наявність інформації про судове провадження у зв’язку із спором між тими самими сторонами, з такого самого предмета і тієї самої підстави;

Наявність рішення з такого самого питання;

Здійснення розгляду скарги з такого самого питання від того самого скаржника;

Подання скарги особою, яка не має на це повноважень;

Закінчення встановленого законом строку подачі скарги;

Розгляд питань, порушених у скарзі, не належить до компетенції Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Львів).

Якщо під час розгляду скарги встановлено наявність підстав для відмови в її задоволенні Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України (м. Львів) приймає не пізніше 10 робочих днів з дня її реєстрації рішення про відмову в задоволенні такої скарги із зазначенням мотивів такої відмови.

У разі коли під час розгляду скарги у сфері державної реєстрації не виявлено підстав для відмови в її задоволенні чи підстав для пересилання її за належністю, Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України (м. Львів)здійснює колегіальний розгляд такої скарги на предмет наявності (відсутності) порушень закону в рішеннях, діях або бездіяльності державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, що оскаржуються.

Leopolis.news