logo
08/05
07/05
2 ...

Фонд гарантування ліквідував банк Януковича-молодшого

16-04-2021 14:52244

Фонд гарантування ліквідував банк Януковича-молодшого
Фото: Економічна правда

Фонд гарантування вкладів ліквідував ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» як юридичну особу, відтак банк вважається ліквідованим.

Про це повідомила «Економічна правда» з посиланням на ФГВФО.

«До Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим», – йдеться у повідомленні Фонду.

Також у відомстві додали, що вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними, і повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора ПАТ «ВБР» припинено.

Нагадуємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив виплати вкладникам ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» у зв'язку із завершенням його ліквідації. 

Рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації «Всеукраїнського банку розвитку» Національний банк ухвалив 21 грудня 2014 року. 

З 27 листопада 2014 року в банку працювала тимчасова адміністрація у зв'язку з визнанням його неплатоспроможним після застосування санкцій ЄС щодо акціонера банку Олександра Януковича. 

Leopolis.news