logo
09/05
06/05
05/05
02/05
30/04
29/04
27/04
2 ...

Компанія Арт-Відео випустила збірку мультфільмів на великодню тематику (ВІДЕО)

30-04-2021 14:39594

Компанія Арт-Відео випустила збірку мультфільмів на великодню тематику (ВІДЕО)

У межах просвітницької акції «Легендарна Україна» анімаційна компанія Арт-Відео представить збірку своїх мультфільмів на великодню тематику.

Цього разу дітвора побачить анімації про найяскравіші свята весняного циклу - «Благовіщення», «Вербна неділя», «Воскресіння» та  історію про один з найулюбленіших національних символів – писанку.

За словами організаторів, до популяризації цінностей, що нас єднають, не перший рік долучаються освітні та духовні центри української діаспори у всьому світі.

Цього року сучасні українські мультфільми також будуть широко представлені у східних і зокрема прифронтових містах – Краматорську, Лисичанську, Новоайдарі, Троїцькому, Сіверськодонецьку.

«Велика справа,  тихими словами» – відгукнулась про ініціативу львівських митців директорка Лисичанського палацу культури Анна  Рясна.

Наступна збірка анімацій від Арт-Відео буде присвячена темі безпеки дітей під час літніх канікул.

Серія про Воскресіння знаходиться посиланням.

У доробку «Арт-Відео» популярні й рейтингові мультсеріали: «Легенди України», «Пригоди кота Викрутаса», «Казковий Патруль», «Духовне Намисто», які транслювалися на: Перший Національний, ТЕТ, НТА. Фільм «Як князь Олег ходив на Візантію» переміг у міжнародному конкурсі «Золота Пектораль» (2011 р.).

Leopolis.news