logo
08/05
07/05
2 ...

НБУ змінив вимоги до абонентів системи BankID

02-05-2021 18:23589

НБУ змінив вимоги до абонентів системи BankID
Фото: tech.24tv.ua

Національний банк України з метою посилення ефективності та надійності функціонування Системи BankID НБУ продовжує роботу з вдосконалення нормативно-правової бази та уточнює вимоги до абонентів системи. 

Про це повідомляє пресслужба НБУ.
 
Зокрема, регулятор:

  • зобов’язав абонентів – ідентифікаторів здійснювати багатофакторну автентифікацію користувачів Системи BankID НБУ до моменту передачі персональних даних користувачів через систему;
  • посилив вимоги до банків стосовно передачі актуальних даних користувачів;
  • передбачив для абонентів – надавачів послуг можливість використання Системи BankID НБУ виключно для надання користувачам тих послуг, за надано дозвіл якими Радою Системи BankID НБУ;
  • розширив повноваження Ради Системи BankID НБУ в частині контролю за  дотриманням умов укладених договорів та відповідальності абонентів системи.

Такі зміни містить постанова Правління Національного банку України від 27 квітня 2021 № 35 "Про затвердження Змін до Положення про Систему BankID Національного банку України" (далі – Постанова №35).

Документ набирає чинності з 01 травня 2021 року. Зі свого боку, банки України – абоненти ідентифікатори зобов’язані привести свою діяльність у відповідність до вимог Постанови №35 не пізніше 01 липня 2021 року. 

Leopolis.news