logo
16/05
15/05
2 ...

Відділи прикордонного інспекційного контролю шукають 22 спеціалістів

04-05-2021 11:511115

Відділи прикордонного інспекційного контролю шукають 22 спеціалістів
Фото: ілюстративне

Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні оголосило конкурс на вакантні посади 23 головних спеціалістів.

 

Вакантними є посади 18 головних спеціалістів відділу прикордонного інспекційного контролю «Краковець», одного головного спеціаліста відділу прикордонного інспекційного контролю «Рава-Руська», трьох головних спеціалістів відділу державного контролю в пунктах пропуску на кордоні Управління державного контролю на кордоні та одного головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення Управління організаційно-господарського забезпечення.

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра в галузі ветеринарної медицини, вільне володіння державною мовою, досвід роботи не вимагається.

Посадовий оклад головного спеціаліста – 5 500 гривень. Також передбачені надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Головними завданнями спеціалістів відділів прикордонного інспекційного контролю є здійснення державного контролю на державному кордоні України за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України, в тому числі здійснення документальних перевірок, перевірок відповідності, фізичних перевірок, застосування періодичності перевірок, установлені законом.

Також до їх повноважень входить здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за дотриманням вимог законодавства під час здійснення перевезень об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, в тому числі здійснення стандартного, розширеного, вибіркового ветеринарно-санітарного контролю; здійснення застосування ветеринарно-санітарних заходів для охорони території України від занесення збудників хвороб тварин з території інших країн або з карантинних зон та інше.

Детальний опис вакансій (умови конкурсу), кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки та умови подачі документів  на Порталі вакансій Нової державної служби України. Вакансії. Нова державна служба України - (career.gov.ua) Кінцевий термін подачі документів 5 травня 2021 року.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news