logo
22/06
18/06
17/06
16/06
15/06
14/06
2 ...

Студентка економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка стала призеркою всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

05-05-2021 16:43525

Студентка економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка стала призеркою всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Наприкінці квітня у Київському національному університеті технологій та дизайну підвели підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності».

 

У конкурсі взяли участь студенти провідних закладів вищої освіти України, які представили на розгляд Галузевої конкурсної комісії 81 наукову роботу, повідомляє пресцентр ЛНУ ім. І. Франка.

За результатами аналізу і захисту наукових робіт авторитетне журі ухвалило рішення про нагородження студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету Львівського університету Владислави Антосюк дипломом ІІ ступеня.

Наукове дослідження Владислава Антосюк виконала на тему «Управління розвитком фінансових технологій у громадському та бізнес-секторі». У роботі розглянуто нові підходи до застосування управлінського інструментарію при формуванні ефективних фінтех-систем як основи стійкого економічного зростання в Україні.

Leopolis.news