logo
10/08
09/08
08/08
2 ...

Продавали наркотики та фальсифікували справи: у Львові взяли групу «перевертнів у погонах» (ФОТО)

21-05-2021 12:272536

Продавали наркотики та фальсифікували справи: у Львові взяли групу «перевертнів у погонах» (ФОТО)
Фото: Офіс генерального прокурора

У Львові заступник начальника відділу кримінальної поліції разом із працівниками підрозділу та експоліцейським продавали наркотики та фальсифікували провадження для покращення показників. 

 

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, заступник начальника відділу кримінальної поліції разом з працівниками підрозділу та спільно з колишнім правоохоронцем налагодили механізм систематичного незаконного зберігання, перевезення з метою збуту та збуту особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин серед наркозалежних жителів Львова.

Крім цього, для покращення своїх показників роботи правоохоронці фальсифікували кримінальні провадження та штучно створювали докази обвинувачення для притягнення завідомо невинних до кримінальної відповідальності.

Зокрема, вони підкуповували потенційних фігурантів, надаючи їм наркотичні засоби за визнання ними вини у нібито вчиненні кримінальних правопорушень.

За місцем роботи та проживання поліцейських проведено обшуки.

Наразі вже повідомлено про підозру чотирьом правоохоронцям, один з яких колишній, двох оголошено у розшук.

Досудове розслідування триває, вирішуються питання щодо повідомлення затриманим про підозру, відсторонення їх від посад та обрання запобіжних заходів. Встановлюються інші особи, причетні до такої протиправної діяльності.

Заходи з викриття проводилися прокуратурою спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу Управління СБУ у Львівській області та Львівського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

Як інформує Управління СБ України у Львівській області, досудове розслідування встановило, що зловмисники налагодили реалізацію у місті амфетаміну, «Альфа PVP» та героїну.

Триває досудове слідство за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 372, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Leopolis.news