logo
13/04
12/04
2 ...

Гурт PANCHYSHYN презентує відеокліп на пісню-спогад, яку писав 7 років (ВІДЕО)

31-05-2021 16:201358

Гурт PANCHYSHYN презентує відеокліп на пісню-спогад, яку писав 7 років (ВІДЕО)

Гурт PANCHYSHYN – музика вільних людей. Від моменту створення і до сьогодні однією з основних умов існування гурту є високий професіоналім музикантів та безапеляційна якість звучання, оскільки кожен новий сингл неодмінно потрапляє в ротацію національних радіостанцій країни та в топ-чарти найпопулярніших стрімінгових платформ.

Про це повідомляє пресслужба гурту.

Цієї весни гурт PANCHYSHYN презентує особливу пісню «Минає день», яка не покидала автора, лідера гурту, Остапу Панчишина, протягом багатьох років.

Автор довгий час не видавав цей матеріал, але музика перемогла і сьогодні трек вже може почути вся країна.

«Минає день» - це пісня-сповідь. Нетипова її будова, а саме відсутність приспівів не випадковість. Адже ця пісня, як і саме життя, звучить без пауз та повторів, коли гармонія моменту породжує сама себе.

У цій пісні, як і у житті, закінчуються навіть сама красива історія. І закінчуютєся вона без образ лише з вдячністю за прожиті моменти щастя!

Також гурт PANCHYSHYN презентує відео кліп на пісню «Минає день», режисером якого став кліпмейкер Валерій Погонский.  Він захотів підкреслити необхідність цінувати кожну хвилину щастя, тому що воно, на жаль, завжди обмежується часом.

«У нашому світі немає нічого вічного, але ми живемо зараз, а не потім... Завжди цінуйте те, що маєте!» – прокоментував режисер.

Leopolis.news