logo
26/11
25/11
24/11
23/11
2 ...

Скандальна забудова в Сокільниках: суд призупинив дію містобудівних умов

02-06-2021 14:023146

Скандальна забудова в Сокільниках: суд призупинив дію містобудівних умов

Львівський окружний адміністративний суд увалив призупинити дію містобудівних умов щодо забудови в урочищі Кадім, проти цього протестували активісти ОТГ. Рішення суду – заборонити сільській раді та ТОВ Перспектива Девелопмент (вона є одною з організацій корпорації Карпатбуд) будь-які дії щодо цих містобудівних умов.

 

Офіційно з текстом ухвали можна ознайомитися в Єдиному Державному Реєстр Судових Рішень.

 

Це вже друга ухвала щодо цієї скандальної будови. Місяць тому ще одна ухвала суду зобов’язала зупинити дію рішення тієї ж ради Сокільницької ОТГ про переведення земельної ділянки 2 га в с. Сокільники із садибної в багатоквартирну забудову. Суд вбачав у таких діях численні порушення, а ще побачив суперечності із генпланом села. Відтак Львівський окружний адміністративний суд виніс ухвалу, якою зупинив дію рішення Сокільницької сільської ради, яким у лютому 2021 року було погоджено зміни до детального плану в урочищі Кадім для будівництва багатоповерхівок (забудовник є одною з організацій корпорації Карпатбуд) на земельній ділянці площею 2 гектари. А Пустомитівський райвідділ виконавчої служби 6 травня відкрив з цього приводу виконавче провадження.

Нагадаємо, згідно із генпланом села, у кварталі в урочищі Кадім виділено ділянки для ветеранів АТО/ООС, вони позначено як «резервні території садибної забудови». Тобто тут можна будувати лише приватні будинки або котеджі. Наміри забудовників – однієї з організацій корпорації Карпатбуд, які, очевидно, знайшли порозуміння з місцевою владою, спорудити на цій території дві багатоповерхівки на 13 під’їздів та 200 квартир, викликали невдоволення у громади.

Мешканці Сокільників побоюються, що будівництвом двох багатоповерхівок у селі можуть легітимізувати багатоповерхову забудову в цілому кварталі. Мовляв, як тільки з’являються перші дві забудови, можна будувати далі багатоповерхові будинки. Окрім того, вони обурені тим, що громадські слухання з цього приводу було проведено тихцем. Більше того, обізнаність депутатів, які голосували за це рішення, щодо багатоповерхової забудови була мінімальною, дехто навіть згодом відкликав свої голоси.

Від редакції: Leopolis.news уважно стежитиме за уже скандальною забудовою в Сокільниках. Запрошуємо усіх зацікавлених – владу ОТГ, забудовників – прокоментувати конфлікт в урочищі Кадім.