logo
24/06
23/06
22/06
21/06
20/06
19/06
2 ...

ЦВК неочікувано змінила голову Львівської обласної територіальної виборчої комісії

08-06-2021 12:06939

ЦВК неочікувано змінила голову Львівської обласної територіальної виборчої комісії
Фото: UkrMedia

Наприкінці минулого тижня Центральна виборча комісія на своєму засіданні прийняла постанову «Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів». Як виявилось, зміни торкнулись і двох ТВК у Львівській області.

Так, ЦВК прийняла рішення достроково припинити повноваження члена комісії (одночасно був і головою Львівської ОВК) Андрія Лозинського, який був висуванцем місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Таке рішення ЦВК прийняла у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Як зазначив у коментарі журналісту Leopolis.news вже ексголова Львівської ОТВК Андрій Лозинський, таке рішення ЦВК для нього стало несподіванкою. Ніхто з політичної партії ВО «Батьківщина» не проінформував його про таку заміну.

Замість Лозинського ЦВК включила до складу Львівської ОТВК і призначила його головою за поданням від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Городецького Миколу Ярославовича (1985 року народження).

Також ЦВК провела зміни й у Глинянській міські територіальній виборчій комісії Львівського району. У зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії, достроково припинено повноваження члена та голови комісії Руслана Зінька (від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»). Замість нього головою Глинянської МТВК став Роман Ганачівський (1999 року народження).

Маркіян ВОЙТОВИЧ,  Leopolis.news