logo
23/06
22/06
21/06
20/06
19/06
18/06
2 ...

Ляшко пропонує залишити масковий режим і влітку

09-06-2021 16:17348

Ляшко пропонує залишити масковий режим і влітку

МОЗ пропонує залишити основні протиепідемічні обмеження, і у разі погіршення ситуації з захворюваністю на COVID-19 вводитиме різні рівні епіднебезпеки в залежності від показників захворюваності.

 

Про це під час засідання уряду сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає «Укрінформ».

«Ми запропонуємо уряду розглянути питання подовження карантинних обмежень на літній період, оскільки коронавірус не подолано. Ми повинні залишити основні протиепідемічні обмеження, зокрема – обов'язковість масок в громадських будівлях і транспорті, а також відповідальне ставлення до дотримання фізичної дистанції. І не забувати про гігієну рук. Якщо ситуація буде погіршуватися, ми будемо оперативно реагувати, вводити жовтий, помаранчевий або червоний рівень епіднебезпеки знову. Спалах навіть в окремих ОТГ або областях буде мати безпосередній вплив на обмеження по всій території», – сказав Ляшко.

За його словами, МОЗ уже розробило пропозиції щодо умов зеленого рівня, які нададуть більше можливостей для літнього відпочинку, роботи бізнесу, подорожей тощо.

«В тому числі ми плануємо скасувати вимоги щодо заповненості залів, дозволити повноцінне функціонування спортзалів, а також спростити процес проходження кордонів після повернення з відпусток», – сказав Ляшко.

Як повідомляли, з 9 червня всі регіони України перейшли до зеленої зони епіднебезпеки.

Leopolis.news