logo
22/06
2 ...

Наталія Валевська святкує ювілею презентуючи нову пісню: «Рідна моя сім’я»

10-06-2021 21:06246

 Наталія Валевська святкує ювілею презентуючи нову пісню: «Рідна моя сім’я»

Саме сьогодні українська співачка Наталія Валевська святкує свій День народження та з нагоди цього презентує пісню, яку пережила на власному досвіді -  «Рідна моя сім’я». 

«Коли людина проходить певний відрізок свого шляху, рано чи пізно вона розуміє, що найголовніше, не гроші чи здобутки, а саме - рідна сім’я. Не зважаючи на відстань, люди, кровні родичі, родина, повинні тримати зв’язок. Це наше коріння, це те,  що є святим. Сім’я - це дар Божий, на жаль, не усі мають батьків, братів сестер та рідних людей. Пісня про найтепліше, найдорожче серцю, про родину», - коментує співачка  

Наталія зізналась, що пісня по суті є біографічною, адже у ній розповідається історія людини, яка виїхала за кордон за певних життєвих обставин, завжди з вірою у серці думає про Батьківщину та свої близьких людей. 

«За певних обставини, які виникли в Україні, деякі люди були змушені виїхати за кордон та шукати кращої долі, хоча діти залишились тут, так трапилось і у мене. У цій пісні, я також побачила свою матусю, яка проживає за кордоном», - доповнює Наталія. 

«Рідна моя сім’я» написав Назарій Гук (більш відомий як Юлік) у співавторстві зі співачкою.  

Саме мама, за словами артистки, першою почула пісню та написала особливий меседж, який викликав у Наталії хвилювання та певний щемливий момент. Для співачки мама - це перший слухач та головний суддя. 

Окрім прем’єри нової пісні, артистка святкує своє 40-річчя, та запевняє, що 

все що вона робить, задля одного - підіймати людям настрій, заряджати щастям та позитивом. 

«Для мене творчість - це особливий психоемоційний стан, який, я переживаю через себе. Коли я бачу людей у залі, дивлюсь в  очі та чую оплески - це дарує сенс, щастя та незабутні емоції», - резюмувала співачка 

Додамо, що зараз співачка перебуває на відпочинку у Закарпатті, де набирається сили та відновлюється перед гастролями та корпоративами. Своє перебування Наталія активно транслює шанувальникам у соц.мережах, адже так вона тримає зв’язок та є відкритою перед ними.  

Офіційний сайт:  https://valevskaya.com

Facebook: https://m.facebook.com/ValevskaOfficial/

Instagram: https://www.instagram.com/valevska_official 

Leopolis.news