logo
22/06
2 ...

Україна та Угорщина взаємно визнали свідоцтва про COVID-вакцинацію

10-06-2021 19:00312

Україна та Угорщина взаємно визнали свідоцтва про COVID-вакцинацію
Фото: UkrMedia

 Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив про взаємне визнання Україною й Угорщиною свідоцтв про вакцинацію проти COVID-19.

«Офіційно: Україна і Угорщина взаємно визнали свідоцтва про вакцинацію від COVID. З 11 червня можна подорожувати з вітчизняними свідоцтвами про повну вакцинацію. Вітаю колегу і друга Петера Сійярто з успішним втіленням нашої домовленості», – написав Кулеба у твіттері.

Угорщина стала першою країною Європейського Союзу, з якою Україна домовилася про взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію від COVID-19, додав Кулеба.

Нагадаємо, 6 червня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Угорщина, Молдова та Туреччина погодилися визнавати українські сертифікати вакцинації. Також він додав, що було досягли аналогічної домовленості з прем'єр-міністром Грузії.

7 червня Іспанія відкрила свої кордони для вакцинованих туристів. 9 червня Франція відкрила в'їзд для туристів з третіх країн, які вакциновані від коронавірусу визнаними Європейським агентством з лікарських засобів вакцинами і нададуть негативний результат ПЛР-тесту або тесту на антиген.

Leopolis.news