logo
22/06
2 ...

У Львівській ЛОДА шукають заступника директора департаменту культури

11-06-2021 15:30544

У Львівській ЛОДА шукають заступника директора департаменту культури
Фото: UkrMedia

Сьогодні, 11 червня, департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б». 

В ЛОДА шукають працівника на вакантну посаду заступника директора департаменту-начальника управління культури.

Посадовий оклад заступника начальника департаменту становить 10 600 грн. Також передбачені надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Основні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою.

Детальний опис вакансій (умови конкурсу), кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки та умови подачі документів – на Порталі вакансій Нової державної служби України. ) Кінцевий термін подачі документів: 17 червня 2021 року. Дата і час проведення тестування: 10:00 год 22 червня 2021 року.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news